ماین کوین چیست ؟

خرید ماین کوین

خرید ماین کوین

Minecraft یک بازی بقای sandbox بسیار محبوب است که در یک دنیای سه بعدی pixelated متشکل از بلوک های غول پیکر است که می توانید در آن معدن کنید و مکان خود را برای تغییر محیط اطراف خود با ایجاد ساختارهای خود بسازید.

معدن ، هنر و صنعت ، ساخت و اکتشاف – جهان همه شماست. یا به تنهایی بازی کنید یا با دوستان خود برای ساختن هر چیزی که دوست دارید ، از خانه های ساده درخت گرفته تا کل شهرها و قلعه های با قرون وسطایی الهام بگیرید. تخیل شما محدود است.

ماین کوین چیست ؟

Minecoins نوع جدیدی از ارزهای مرتبط با Minecraft است که با پول واقعی خریداری می شود. این مورد برای خرید محتوای اضافی برای Minecraft به منظور افزایش تجربه شما استفاده می شود. اگر قبلاً همه چیزهایی را که بازی پایه ارائه کرده است دیده اید و احساس می کنید چیز دیگری برای انجام این کار وجود ندارد ، بازدید از Minecraft Marketplace می تواند سرنخ هایی را در مورد جالب تر ساختن این بازی به شما ارائه دهد.

مانده حساب خود را با Minecoin اضافی تأمین کنید و ارز خریداری شده را صرف انواع چیزهایی که توسط انجمن Minecraft ایجاد شده است ، صرف کنید. مجدداً بازی را با اسکین های جدید و texture packs جدید کشف کنید ، انواع مینی بازی ها را باز کنید یا دنیاهای کاملاً جدیدی را وارد کنید.

دریافت اسکین جدید و تکسچر های جدید ماین کرافت

علاوه بر این ، بسته تکسچر های موجود در بازار Minecraft نیز وجود دارد که به شما امکان می دهد نحوه بازی خود را تغییر دهید. از میان مجموعه گسترده بافتهای جایگزین انتخاب کنید و دنیای خود را دوباره هیجان انگیز کنید. علاوه بر تمام تکسچر های زیبا ، بسته های تکسچر HD نیز موجود است. آنها باعث می شوند بازی شما نه تنها متفاوت ، بلکه بهتر و دقیق تر به نظر برسد ، به دلیل وضوح بالاتر.

وارد دنیاهای جدید شوید و در بازی های شگفت انگیز مینی شرکت کنید

Minecoin همچنین اجازه می دهد تا دنیاهای ماجراجویی با دقت و دستکاری جدیدی را برای شما فراهم کند تا بتوانید اکتشاف کنید و حتی مینی بازی هایی با ویژگی های جدیدی که قبلاً در Minecraft دیده نشده بود. با دوستان خود به رقابت با برچسب لیزر بپیوندید ، در یک مسابقه سریع فوتبال سرگرم شوید یا شهر بسیار شخصی خود را بسازید و مدیریت کنید. چندین روش جدید برای لذت بردن از Minecraft در انتظار کشف وجود دارد. بازی را با اختراعات خلاقانه انجمن Minecraft دوباره کشف کنید.

خرید بسته 1720 ماین کوین

خرید بسته 3500 ماین کوین

برچسب‌ها:

1 دیدگاه دربارهٔ «ماین کوین چیست ؟»

  1. بازتاب: اضافه شدن ژوراسیک DLC پک به ماین کرافت | ماین کرفتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *