خرید اکانت Full access یا Non Full access ماین کرافت ؟

۱۰ آذر ۱۴۰۰

/

توسط مدیریت FoX6

اکانت Full access ماین کرافت بخریم یا اکانت Non Full access ماین کرافت بخریم ؟ مسئله این است !

در پست قبل در مورد دو نوع استفاده شده و استفاده نشده اکانت ماین کرافت توضیح دادیم و حال در مورد اکانت فول اکسس یا نان فول اکسس ماین کرافت توضیح میدهیم

تفاوت کلی این دو شکل اکانت ماین کرافت میشه گفت فقط دسترسی به ایمیل است در اکانت های Non Full access ماین کرافت شما به ایمیل دسترسی ندارید ولی در اکانت های ماین کرافت Full access شما به ایمیل دسترسی دارید
اما یه سری از اکانت های ماین کرافت هستند که email آنها قفل شده، بدین معنا که هیچ کس نمیتونه به ایمیل اکانت ماین کرافت دسترسی پیدا کنه و یا ممکنه ایمیل بن شده باشه و یه آدرس نامعتبر باشه.
البته یه سری اکانت های ماین کرافت هم هستند که اکانت های ماین کرافت شرکتی هستند ایمیل آنها نوع خاص هست که یک شرکت آنهارو برای حمایت از موجانگ خریداری کرد و به عنوان هدیه مسابقه ی خاصی به کاربران خود داد (( مواظب باشید که اکانت کرکی ماین کرافت رو با این عنوان به شما نفروشند زیرا این نوع اکانت ماین کرافت دیگر تو بازار نیست و ایمیل خاصی داره و دامنه ایمیل خاص میباشد. ))

ضمنا توجه داشته باشید که اکانت های ماین کرافتی که به عنوان Semi Full Access فروخته میشود همان Non Full Access میباشد که دسترسی به پروفایل Minecraft.net دارند و تفاوتی خاصی دیگری ندارد.

حالا دسترسی به ایمیل یعنی چی ؟ و به چه درد میخوره ؟

درصورتی که اکانت ماین کرافت شما هک بشه یا پسورد را فراموش کردید؛ شما به راحتی میتوانید آنرا میتوانید ریست پسورد کنید. و از آنجایی که به احتمال 70 درصد اکانت های Non Full Access ماین کرافت کرکی هستند و شما یکی از آنهارو خریداری کنید و حتی پسورد هم عوض کنید ،صاحب آن اکانت ماین کرافت موقع لاگین متوجه میشه و پسورد رو عوض میکنه !
و به نظر من خرید اکانت ماینکرافت Non Full Access پول دور ریختن هستش ! مثلا شما 2 ماه در سرور Hypixel بازی میکنید و کلی آیتم و پول به دست میارید یه دفعه صاحب اکانت ماین کرافت متوجه میشه و اکانت ماین کرافت خودش رو ریکاوری میکنه حتی اگر فروشنده اکانت ماین کرافت بگوید که گارانتی دارد ! این گارانتی که به قیمت وقتمان تمام شود به درد خودشان میخورد …

شاید برای شما سوال باشه پس چرا به فروش این اکانت های ماین کرافت Non Full Acess میپردازند؟
در جواب باید گفت؛ که این اکانت های ماین کرافت Non فول اکسس رو فقط در سایت های معمولی ایرانی به عنوان اکانت ماین کرافت اصلی بازی میفروشند؛ و این اکانت ماین کرافت مناسب برای اتک و حمله بات به سرور های پرمیوم و یا مولتی کشی میباشد، که قطعا زیاد دیده اید که در سرور های پرمیوم یه سریا برای روشن نگه داشتن Mob Spawner ها اکانت ماین کرافت مولتی میارن.

اگر سوالی در مورد این پست داشتید در بخش کامنت در خدمتتان هستم.

دیدگاه ها