خرید اکانت فول اکسس ویژه

۱۰ آذر ۱۴۰۰

/

توسط مدیریت FoX6

«گارانتی در ایران به درد نمی‌خورد!»، این شاید جمله معروفی باشد که همه ما هنگام خرید وسایل الکترونیک مثل موبایل یا لوازم خانگی شنیده‌ایم. اما واقعیت این است که وقتی می‌خواهیم میلیون‌ها تومان بابت یک وسیله الکترونیک نو یا دسته دوم بدهیم، قطعا دلمان می‌خواهد خیال‌مان نسبت به خرابی‌های آینده آن راحت باشد. اینجاست که موضوع مهمی به نام «گارانتی» مطرح می‌شود. یکی از ضعف‌های مهم ما هنگام خرید وسایل الکترونیک این است که نمی‌دانیم چه چیزهایی را باید در گارانتی این وسایل بررسی کنیم تا بعدا به‌صورت قانونی بتوانیم خدمات مورد نظر را دریافت کنیم. اینجا می‌توانید نکاتی درباره گارانتی این وسایل بخوانید.
ما به دلیل درخواست و وسواس برخی کاربران در مورد خرید اکانت ماین کرافت، محصل جدیدی برای ماین کرافت جاوا با عنوان ” اکانت فول اکسس ویژه” تعریف کردیم.

ویژگی های مهم اکانت فول اکسس ویژه

  • ارائه با جیمیل اختصاصی و صفر
  • دارای یک ماه گارانتی یا Transaction ID ( قابل انتخاب )
  • تمام ویژگی های فول اکسس

توضیحات در مورد گارانتی یک ماهه اکانت Full Access ویژه

به طور کلی اکانت کیفیت بالایی دارد. و ما یک ماه گارانتی یکبار مصرف تعویض درصورت بک خوردن اکانت ارائه میدیم. بدین معنی که اگر اکانت به هرصورت غیرقابل دسترس شد اما جیمیل اکانت در دسترس بود ما یه اکانت فول اکسس جایگزین خواهیم کرد.

همچنین میتوانید درخواست Transaction ID کنید که در صورت درخواست تراکنش ID اکانت دیگر گارانتی نخواهد بود زیرا به هر صورت با این Transaction ID میتوانید اکانت را ریستور کنید.

اگر سوال خاصی دارید قبل از خرید در واتساپ بپرسین درخدمتیم.

خرید اکانت فول اکسس ویژه

دیدگاه ها
logo-samandehi